IŠMANUSIS ŠILDYMAS

Kas yra išmanusis šildymas?

Ar žinojote, didžiąją jūsų sąskaitų dalį sudaro mokestis už šildymą?

namuose įprastai įmontuojamas vos vienas termostatas, nustatantis visų jūsų namų temperatūrą. Negana to, termostatas įprastai montuojamas šalčiausioje namų vietoje – koridoriuje, o tai reiškia, kad prietaisas nefiksuoja tikslios ir realios jūsų namų temperatūros.

Išmanusis šildymas optimizuoja ir efektyvina jūsų namų šildymą – jūsų namai  šildomi tik tuomet, kada iš tiesų to reikia. Galite rinktis: šildymą valdyti savo išmaniuoju telefonu ar leisti sistemai tai daryti automatiškai. Ši sistema gali  trečdaliu sumažinti jūsų sąskaitas už šildymą.

ŠILTA IR JAUKU

Mėgaukitės namų jaukumu ir šiluma be didelių šildymo sąskaitų.

SUTAUPYKITE VIDUTINIŠKAI 21% ŠILUMOS KIEKIO PER METUS
SU IŠMANIU ZONINIU ŠILDYMU

Paprastas termostatas įprastai gali valdyti vos vieną šildymo zoną. Tuo tarpu Loxone siūlo išmanųjį šildymą leidžiantį valdyti kiekvieno jūsų namų kambario temperatūrą atskirai. 

Galbūt pats laikas nustoti šildyti kambarius kurių jūs nenaudojate? Jeigu vakarus praleidžiate svetainėje ar būtina ją šildyti ir ryte?

pritaikyta jūsų dienotvarkei

Išmanieji namai žino, kokia temperatūra jums priimtiniausia. Pavyzdžiui, jeigu antradienio vakarais po darbo lankotės sporto salėje – namai šildymą atidės pusvalandžiu. Kiekvieną kartą naudojantis termostatu jį reikia nustatyti ir pritaikyti jūsų norams. Su Loxone grafiką nustatykite vieną kartą – visu kitu pasirūpins namai. Padidinti temperatūrą galite naudodamiesi programėle arba tiesiog paspaudę “Boost” mygtuką ant radiatoriaus vožtuvo.

PROGRMĖLE VALDYTI PAPRASTA

Naudojantis Loxone išmaniųjų namų programėle galite valdyti temperatūrą, kurti šildymo grafikus, aktyvuoti „atostogų” rėžimą ir matyti kiek tiksliai kainuoja šildymas.

NUOTOLINIS ŠILDYMO VALDYMAS

Šildymą valdykite ten, kur esate. Ketinate iš darbo grįžti ankščiau? Šildymą įjunkite naudodamiesi programėle.

DAR IŠMANESNIS ŠILDYMAS

Su Loxone galite valdyti radiatorius, šildomas grindis ir elektrinius šildytuvus. Taip pat, nustatyti skirtingas temperatūras kambariuose remiantis jūsų sudarytu grafiku. Galiausiai, su Loxone galite integruoti įvairius jutiklius tam, kad jūsų namų šildymas ir vėsinimas taptų dar išmanesniais.

Share This