Arnoldo Pauliukonio išmanusis namas

Jaukaus kotedžo Vilniuje savininkas Arnoldas Pauliukonis norėjo įsikurti ne tik jaukiai, bet ir patogiai, todėl iHouse profesionalų komandai patikėjo pasirūpinti išmanaus namo diegimu. Buvo nuspręsta įgyvendinti novatorišką projektą, nuosekliai apjungiantį interjero bei lauko apšvietimo, kiemo vartelių valdymo, namo vėdinimo, šildymo bei apsaugos sistemas. Po visų šių patobulinimų, gyvenimas čia tapo daug malonesnis.

LIGHTING

Išmanus apšvietimas

BLINDS & SHADING

IŠMANUS LAUKO APŠVIETIMAS

MULTIROOM AUDIO

Išmanus kiemo vartelių valdymas

MULTI ZONE HEATING

Išmanus šildymas

REMOTE CONTROL WHEN YOU‘RE AWAY

Išmanus vėdinimas

ALARM

Išmani apsauga

“Išmanius namus nutariau įsidiegti įsikėlęs į naują būstą – visada domėjausi technologijomis ir man buvo smalsu. Apie iHouse sužinojau naršydamas internetą ir pasirinkau būtent juos dėl patikimiausiai atrodančio tinklalapio. Man patiko jau pirminis kontaktas, bendravimas su klientu – kiti tai darė pakankamai atsainiai. Taigi viskas ir toliau vyko aiškiai, greitai, paprastai. Greitai pripratau ir prie naujų funkcijų, kurios dabar atrodo natūraliai. Labiausiai patinka, kad viską galiu valdyti savo telefone, ar esu namuose ar ne. Kaina irgi atitinka lūkesčius. Jau rekomendavau kaimynui, kuris šiuo metu irgi įsirenginėja išmanius namus.” Arnoldas Pauliukonis

Išmanus interjero apšvietimas

Išmanus namas idealiai prisitaiko prie jo gyventojų įpročių: patalpų apšvietimą ir jo intensyvumą Pauliukoniai nustato atsižvelgdami į savo paros ritmą, savaitės dieną ar sezoniškumą. Nors apšvietimo sistemos turi daug naudingų funkcijų, tokių kaip ryte automatiškai atsidengiančios ir natūralią šviesą įleidžiančios žaliuzės, namo šeimininkas pačiu mėgstamiausiu atradimu juokdamasis įvardija savaime tualete įsijungiančią ir išsijungiančią šviesą. Taigi akivaizdu – šiuose namuose visiškai paprasta ne tik taupiai naudoti elektrą, bet ir gyventi taip, kaip patinka.

Išmanus lauko apšvietimas

Naujakuriai džiaugiasi nutarę įsidiegti ir išmanų lauko apšvietimą – įrengtas reikiamose vietose, jis sumaniai apšviečia erdves bei sukuria saugumo pojūtį. Patogu tai, kad šviesos šaltinius galima reguliuoti vos keliais išmaniojo telefono paspaudimais net ir nesant namuose. Šio išmanaus dviejų aukštų kotedžo šeimininko teigimu, visos sistemos ir jų funkcijos taip gerai papildo viena kitą, kad per labai trumpą laiką tapo įprastomis ir palengvinančiomis kasdienybę.

Išmanus kiemo vartelių valdymas

Įdiegta sistema nuolat prižiūri, kad kiemo vartai, varteliai bei pačios namų durys būtų užrakintos, kai to reikia. Taigi, išvykę į darbus, Pauliukoniai dėl šių dalykų nesijaudina – viską valdyti patogu mobiliuoju telefonu ar kompiuteriu vos keliais mygtuko paspaudimais. Saugūs ir išmanūs namai kasdien laukia sugrįžtančių šeimininkų, o apie galimus pokyčius juos visada informuoja pirmuosius. Kaip teigia šio modernaus kotedžo savininkai, prie tokio patogaus gyvenimo greitai priprantama.

Išmanus šildymas

Išmanių sistemų pagalba Pauliukonių namuose patalpų temperatūra kiekvienu paros ir sezono metu reguliuojama taip, kaip jiems patinka – štai vonios ir tualeto zonose visada būna šilčiau, o nenaudojamos patalpos išlieka vėsesnės. 117 kv.m. būsto gyventojai miegoti mėgsta vėsesnėje patalpoje, o aukštesnę temperatūrą palaiko tik svetainėje. Žinoma, namų klimatą keisti galima bet kuriuo paros metu ir net nuotoliniu būdu – šeimininkams išvykus, temperatūra nukrenta ir taip ženkliai sutaupomos šildymo sąskaitos. Arnoldas Pauliukonis pripažįsta iš pradžių buvęs nustebintas didelio šildymo nustatymų pasirinkimo, tačiau visas sistemas perprato pakankamai greitai.

Išmanus vėdinimas

Jaukaus kotedžo gyventojai prisimena, kad išmanių darbų vykdymo metu dėl galimų patobulinimų visada galėjo tartis su profesionalia iHouse komanda. Šiuo metu viskas veikia itin sklandžiai – įdiegtos sistemos visą parą stebi patalpose vyraujančios temperatūros bei drėgmės rodiklius taip užtikrindamos patį sveikiausią klimatą. Taigi Pauliukonių šeima džiaugiasi tikrąja prabanga kvėpuoti kokybišku oru.

Išmani apsauga

Išmanių namų erdvėje iHouse profesionalų sumontuoti apsaugos davikliai ir signalizacija jo gyventojams leidžia kasdien atsipalaiduoti ir mėgautis ramiu gyvenimu. Apie galimus sistemos užfiksuotus pakitimus kotedžo šeimininkai visada informuojami pirmieji ir tai jiems suteikia reikiamą pranašumą nelaimės atveju. Juk ne be reikalo saugūs namai vadinami tvirtove – naujas Pauliukonių būstas ne tik patogus bei jaukus, bet ir puikiai atitinka šį palyginimą.

Turite kokių nors klausimų? Parašykite, ir mūsų kolektyvas susisieks su jumis patogiu Jums laiku.
Susisiekite su mumis: +370 650 96449
Share This