MUZIKOS IR VIDEO VALDYMAS KAMBARIUOSE

DERA SU JŪSŲ GYVENIMO STILIUMI

„Multiroom“ garso valdymo funkcija jums leidžia klausytis skirtingos muzikos vis kitame kambaryje, o vaikštant po namus jūsų mėgiama muzika gali judėti kartu su jumis. Kita vertus, namų garso sistema, kad ir kokia galinga bebūtų – negali gadinti jūsų namų vaizdo. Sistemos kolonėlės nepastebimai įmontuojamos į namų lubas. „Multi room“ garso sistema sukurta taip, kad jūs galėtumėte džiaugtis puikiu garsu ir pamiršti kabančius garsiakalbių laidus.

Labas rytas!

Daugiau jokių rėksmingų žadintuvų! Su mėgiama daina arba radijo stotimi kiekvieną dieną iš lovos išlipkite žvalūs.

 

Pirmyn į dušą!

Radijas groja jūsų mėgstamą dainą, tačiau galiausiai jums reikia pradėti dieną ir skubėti į dušą? Jokių problemų! Muzika seks jus, kad ir kur bebūtumėte savo namuose, tad gaivus rytinis dušas taps dar smagesniu!

Kojas aukštyn, muziką garsyn

Po ilgos darbo dienos greičiausiai laukiate to nuostabaus grįžimo namo jausmo. Atsipalaidavimui ištieskite kojas ir pasiklausykite kelių ramių melodijų.

Labanakt!

Išjunkite visas šviesas namuose ir aktyvuokite signalizaciją vos trimis jungtuko paspaudimais. Taip pat galite išjungti ir visą muziką arba įsijungti grojaraštį padėsiantį jums lengviau užmigti.

LOXONE MUZIKOS SAUGYKLA – ATLIEKA VISKĄ!

Puikiai tinka išmaniesiems namams. Loxone muzikos saugykla leidžia jums mėgautis muzika iš įvairiausių šaltinių. Su „Airplay“ funkcija, palaikančia belaidį ryšį, muzikos galite klausytis daugiau nei 20-tyje skirtingų namų zonų.

NUOTOLINIS MUZIKOS VALDYMAS

Valdykite muziką naudodamiesi programėle, jungikliu arba naršykle kompiuteryje: praleiskite dainą, kontroliuokite garsą ir daugiau.

NUOTOLINIS MUZIKOS VALDYMAS

Valdykite muziką naudodamiesi programėle, jungikliu arba naršykle kompiuteryje: praleiskite dainą, kontroliuokite garsą ir daugiau.

Viskas išjungta

Trimis jungtuko paspaudimais galite išjungti visas šviesas ir muziką visuose namuose. Tuo pačiu išjungsite ir visus elektros energiją bereikalo naudojančius prietaisus bei įjungsite signalizaciją.

„Easy Music“ mygtukas

Praleiskite dainas, kontroliuokite garsą, pasirinkite muzikos šaltinį – vos vienu mygtuku. Taip, tai tikrai taip paprasta.

SIGNALIZACIJA

Pavojaus atveju, sirenos signalas visu garsu išgąsdins įsibrovėlį.

AV SYSTEM AS ALARM SIREN

Pavojaus atveju, sirenos signalas visu garsu – išgąsdins įsibrovėlį.

IŠMANUS DURŲ SKAMBUTIS

Vietoj tradicinio durų skambučio garso, galite pasirinkti jums mieliausią skambesį (o galbūt ir mėgstamą dainą) įspėsiantį apie svečius, laukiančius prie namų durų.

APŠVIETIMO INTEGRACIJA

Nesvarbu ar tai jauki vakarienė dviems, ar vakarėlis sdraugų kompanijoje: integruokite mėgstamą muziką ir apšvietimą – nustatykite nuotaiką, kokios norisi jums. Pasiryškinkite šviesas virš viryklės, kol gaminate savo naują kulinarinį šedevrą, o vietoje ryškiai apšviestos indų krūvos, pasidžiaukite blausia šviesa virš vakarienės stalo ir malonia fonine muzika.

“MULTIROOM AUDIO” MUZIKOS KAMBARIUOSE VALDYMO SISTEMA

VALDYMAS

NEREIKALAUJANTIS PASTANGŲ 

…valdykite kad ir kur bebūtumėte!

Visiška integracija

Mūsų sukurta Loxone muzikos talpykla jūsų namuose integruojama paprastai ir greitai. Jeigu esate pripratę prie tokių muzikos sistemų kaip „CasaTunes“ ar „Sonos“ – populiariausioms sistemoms integruoti esame parengę daugybę ruošinių.

Multimedija

Loxone išmanieji namai ir mūsų sistema užtikrina paprastą ir greitą televizorių, stiprintuvų ir kitų multimedijos įrenginių integraciją. Mes esamę parengę daugybę ruošinių, kad įdiegimas būtų paprastas ir greitas.

Share This