PAMATYKITE KAIP VEIKIA LOXONE

JŪSŲ NAMŲ CENTRAS – “MINISERVER”

Loxone išmaniuosius namus jungia vienas centrinis kompiuteris – Loxone „Miniserver“. Loxone sistemos pagalba, jungikliai ir valdymas integruoti kartu su apšvietimu, rekuperacine sistema, photovoltai c sistemomis ir dar daugiau – viskas tik tam, kad jūsų namai taptų išmaniais.

LOXONE – KIEKVIENAM KAMBARIUI

Jugtukai ir jutikliai – jūsų išmaniųjų Loxone namų akys ir ausys. Kliaunantis šiomis paprastomis gairėmis – išnaudokite visą savo namų potencialą. Pristatome jums Loxone standartą.

TRYS MYGTUKO PANAUDOJIMO BŪDAI

Net tuomet, kai jūsų namai yra visiškai automatizuoti, pasitaiko atvejų, kuomet nustatymus pakeisti reikia greitai ir paprastai.

Quick Access

Sparčioji prieiga

Net automatizuotuose namuose, pasitaikys atvejai, kai norėsite valdyti ir keisti nustatymus. Nenaudojant telefono – sparčiosios prieigos mygtukas jums suteikia tokią galimybę. Vienas paspaudimas – ir šviesos įžiebtos.

Intelligent & Foolproof

Išmanu ir paprasta

Paprastu mygtuku valdyti namus gali bet kas. Rekomenduojame įsidiegti tokį mygtuką kaip alternatyvą gana sudėtingoms sistemoms.

One Button - Many Options

Vienas mygtukas – daugybė galimybių

Visi prietaisai jūsų namuose centralizuotai valdomi ir vienu mygtuku. Loxone išmaniųjų namų sistemoje toks mygtukas tarnauja daugiau nei tik jungiklis šviesai. Vienas paspaudimas: šviesos įsižiebia, du paspaudimai: viskas kambaryje išsijungia. Spustelėkite tris kartus ir išsijungs viskas namuose. Galiausiai „Labanakt“ mygtukas „užmigdo“ visus namus.

TOP 3: DURŲ IR LANGŲ JUTIKLIŲ PANAUDOJIMAS

Įmontuoti arba tiesiog pritvirtinti prie rėmų: šie jutikliai informuoja jus apie langų ir durų būklę. Apsaugoti visas lauko duris ir langus – tai yra Loxone standartas.

Enhanced Security

Padidintas Saugumas

Įsibrovėliui vos įkėlus koją į namus nedelsiant gaukite perspėjimą. Loxone sistema sustiprina jūsų namų saugumą: siūlome įmontuoti jutiklius prie visų durų ir langų, įspėjamasis skambutis jus pasieks tuo pačiu metu – „Miniserver“ pagalba.

Home Lock-Out

Neužtrenkite durų

Atidarius verandos duris, išnešti šiukšles ar ramiai ryto kavai gurkšnoti, durų jutikliai įspėja Miniserver, kad verandos durys – neuždarytos, tuomet automatinės žaliuzės deaktyvuojamos, kad galėtumėte patekti į namus.

Smart Ventilation

Išmanus vėdinimas

Jūsų išmanieji namai vėdinami išmaniai. Išeidami iš namų palikote pravirą langą? Klimato kontrolės sistema saugos jūsų namus nuo šalčio žiemą ir perkaitimo vasarą. Šis išmanus sprendimas padeda taupyti lėšas ir mažinti sunaudojamos energijos kiekį.

TOP 3: JUDESIO/BUVIMO JUTIKLIŲ PANAUDOJIMAS

Įsidiegę šiuos jutiklius turite galimybę stebėti kas ir kuomet juda jūsų namuose. Pritvirtintas prie lubų prietaisas stebi visą jam matomą plotą. Judesio jutikliai yra neatsiejama Loxone išmaniųjų namų dalis.

Security System

Apsaugos sistema

Apsaugos sistemai esant aktyviai, bet kokiu saugumo pažeidimo atveju būsite įspėtas žinute. Loxone užtikrina jūsų išmaniųjų namų saugą.

Save Energy

Taupykite energiją

Energijos sunaudojimą padės sumažinti judesio jutikliai. Šviesos ir kiti jūsų nustatyti prietaisai išsijungs ta akimirką, kai nustosite juos naudoti. Energijos taupymas yra pagrindinis Loxone išmaniųjų namų prioritetas.

Simplify Home Living

Supaprastinkite gyvenimą namuose

Išmaniai automatizuota: įėjus į kambarį šviesos įsižiebia, puikiai dienos pradžiai, įžengus į dušą užgroja jūsų mėgiama muzika. Su Loxone sistema – viskas įmanoma be galybės mygtukų spaudinėjimo.

TOP 3: TEMPERATŪROS JUTIKLIŲ PANAUDOJIMAS

Temperatūros jutikliai leidžia jums stebėti temperatūrą ir klimatą kiekviename jūsų išmaniųjų Loxone namų kambaryje. Mažas ir kišenės nedraskantis jutiklis gali būti integruotas bet kur: pvz.: už kištukinio lizdo apvado.

Precise Individual Room Control

Tikslus kambarių valdymas

Miegamasis – visuomet vėsus, o vonia šilta tik rytais ir vakarais. Loxone sistema mokosi – galiausiai žinos, per kiek laiko kambariai pasiekia jums komfortabiliausią temperatūrą.

Statistics

Statistika

Loxone sistema suteikia jums prieigą ne tik prie dabartinių temperatūros duomenų, bet saugo duomenis ir iš ankstesnių metų, o jus dominančią informaciją pateikia grafiškai.

Energy Efficiency

Naši energija

Dabartinei temperatūrai esant apie 20°C, o jūsų nustatyta norima temperatūra – 22°C, langų pralaidumas saulei bus valdomas taip, kad saulės šviesa įšildytų kambarį iki norimos temperatūros.

IŠMANIESIEMS NAMAMS REIKIA IŠMANIŲJŲ JUTIKLIŲ!

Jutikliai yra jūsų namų akys ir ausys: tai komponentai,
kurie užtikrina jūsų išmaniųjų namų funkcionalumą.

TOP 3: KODĖL REIKIA GARAŽO DURŲ JUTIKLIŲ

Garažo durų jutikliai – maži ir paprastai įmontuojami – standartinė Loxone išmaniųjų namų sudedamoji dalis. Tinkamai namų stebėsenai užtikrinti, visos lauko durys apsaugomos jutikliais.

Safe Monitoring

Saugumo stebėsena

Esant įsibrovimo pavojui į jūsų garažą – būsite nedelsiant informuoti.

Free Reminder Function

Priminimas

Pamiršote uždaryti garažo duris, o jau sutemo? Jūsų išmanieji namai primins ir įspės jus.

Stay Informed When Away

Atostogų metu būkite informuoti

Ar nepamiršote uždaryti garažo durų? Mes jums turime atsakymą. Loxone programėlėje galite matyti visą informaciją apie savo namus, tuo pačiu ir apie praviras garažo duris. Vis dėlto pamiršus jas uždaryti, galite tai padaryti iš bet kurios pasaulio šalies, vos keliais telefono spustelėjimais.

TRYS PRIEŽASTYS TURĖTI INTERNETĄ

Norint išnaudoti visas jūsų išmaniųjų namų galimybes – interneto ryšys yra neatsiejama sudedamoji dalis. Be interneto ryšio prieigos, stebėsenos ir namų valdymo galimybės sumažta.

Remote Control and Access

Nuotolinis valdymas ir prieiga

Valdykite savo namus būdami išvykę. Aktyvuokite signalizaciją, įsijunkite šildymą. Esant interneto ryšiui ir naudojantis Loxone programėle, jūsų namų valdymas – tampa paprastu.

Using Online Services

Paslaugos internetu

Loxone paslaugos internetu tai galimybė viską žinoti realiu laiku: skambinimas, orai, paštas – viskas jūsų namuose.

Automatic Time Setting

Automatinis laiko nustatymas

Esant interneto ryšiui, „Miniserver“ turės prieigą prie šviežiausių sistemos atnaujinimų ir tiksliai žinos datą bei laiką.

TRYS PRIEŽASTYS ĮSIDIEGTI LIETAUS JUTIKLIUS

Lietaus jutikliai montuojami ant jūsų namų stogo. Šis įrenginys realiu laiku nustato bet kokį vandens pratekėjimą į jūsų namus. Lietaus jutikliai yra sudėtinė Loxone sistemos dalis namams su motorizuotais stoglangiais.

Automatic Closing of Sky Lights

Automatinis stoglangių uždarymas

Jums nesant namuose ir artėjant audrai „Miniserver“ apsaugos jūsų namus nuo potvynio grėsmės ir uždarys visus stoglangius.

Alarm In Case of Rain

Įspėjimas apie lietų

Būkite įspėti apie lietų. Nustačius parinktis, sistema jus įspės skambučiu. Lyjant, markizės automatiškai užsivers, taip saugant langus nuo stipraus lietaus, negana to, „Miniserver“ atsimins, kad neseniai lijo ir pakoreguos jūsų drėkinimo sistemą taip, kad jūsų veja nebūtų laistoma per daug.

Smart Irrigation Control

Išmanus drėkinimo valdymas

Valdykite vandenį išmaniai! „Miniserver“ visuomet komunikuoja su jūsų drėkinimo sistema. Loxone išmanieji namai nelaistys jūsų vejos, jeigu prieš tai lijo. Kritulių nebuvus bent 2 dienas, “Miniserver” aktyvuos drėkinimo sistemą ir jūsų kiemo veja vėl bus laistoma.

TRYS PRIEŽASTYS ĮSIDIEGTI VĖJO JUTIKLIUS

Loxone vėjo jutikliai stebi oro sąlygas ir vėjo greitį. Vėjo jutiklius rekomenduotume įdiegti namams su stoglangiais, žaliuzėm ir markizėm.

Home Protection From Weather

Apsaugokite namus nuo vandens

Apsaugokite stoglangius, markizes ir žaliuzės nuo audros žalos. Rekomenduojame naudoti tik tuos vėjo jutiklius, kurie gali fiksuoti realų vėjo greitį.

Weather Warnings for Storms

Perspėjimai dėl audros

Jūsų namai gali būti saugesniais. Artėjant audrai gaukite perspėjimą jeigu namuose yra palikti atviri langai ar durys.

Safety In The Yard and Garden

Saugumas kieme ir sode

Artėjant audrai ar blogesniam orui, „Miniserver“ įspės jus, taip suteikiant jums užtektinai laiko saugiai paslėpti kiemo baldus ir kitus kieme esančius daiktus.

Share This