Loxone – SPRENDIMAS JŪSŲ NAMAMS

Loxone išmaniųjų namų sistema – tai namai, kontroliuojami jūsų. Kiekvienas namų prietaisas valdomas vieno mygtuko paspaudimu, išmaniuoju telefonu ar planšete. Apšvietimas, temperatūra, apsauga, audio/video, baseino ar drėkinimo sistemos – Loxone suteikia galimybę valdyti arba automatizuoti visas namų inžinerines sistemas.
Loxone tikslas – apjungti jūsų namų prietaisus ir leisti jums juos valdyti kokybiškai ir efektyviai.

DILEMA

Tikėtina, kad jau šiandieną jūsų namuose yra gausybė automatizuotų prietaisų. Mūsų sprendimas orientuotas į pagrindines jūsų namų inžinerines sistemas: apšvietimą, vetiliaciją, namų saugą, audio/video sistemas. Visos šios sistemos turi savo autonominį valdymą, namuose vis pasimeta gausybė pultelių, o tam, kad efektyviai valdytumėte kiekvieną jų – turite gilintis į daugybę naudojimo instrukcijų. Skamba sudėtingai, ar ne?

Didžiausia pavienių prietaisų problema – negebėjimas komunikuoti ir jungtis vienam su kitu. Ši problema apriboja prietaisų potencialą ir neleidžia jiems dirbti išvien. Loxone sistema sukurta būtent šių nepatogumų sprendimui.

VIENA SISTEMA

Loxone sistemos branduolys „The Loxone Miniserver” suteikia galimybę integruoti namų prietaisus, taip, kad jūs galėtumėte juos visus valdyti vos keliais paspaudimais. Pavienių prietaisų kontrolė – jau vakar dienos naujiena.

Tokie prietaisai kaip judesio detektoriai, durų/langų magnetiniai kontaktai gali tarpusavyje susisieti ir automatiškai pasirūpinti apšvietimu, saugumu, ventiliacija, šildymu ir vėsinimu, audio/video sistemomis ir ne tik.

PAPRASTA NAUDOTI

Loxone sistema leidžia varototojui rinktis: visas namų inžinerines sistemas valdyti rankiniu būdu ar leisti sistemai jas valdyti automatiškai. Loxone išmanioji programėlė leis Automatizuoti ir „išmokyti” sistemą prisiderinti prie jūsų poreikių.

LANKSTI IR PRISITAIKANTI

Laikui bėgant jūs keičiate ir atnaujinate technologijas savo namuose, o Loxone išmaniųjų namų sistema prisitaiko prie pokyčių ir nebijo ateities technologijų.

Sistema, būdama nesudėtinga ir įperkama, pavers jūsų namus išmaniais, saugiais, patogiais ir taupiais.

TOBULĖJANTI SISTEMA

Loxone išmaniųjų namų sistema stebi ir reaguoja į aplinką tiek namo viduje, tiek ir išorėje: apšvietimo lygiai, oro sąlygos, saugumo pažeidimai, prakiurę vamzdžiai ir dar daugiau. Sistema reaguoja ir mokosi, jums nepajudinant nė piršto.

Share This